Филтри -

Градежни машини YUCHAI

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини YUCHAI: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.840 € PLN 105.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 13.4 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
34.490 € PLN 159.900 PLN
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 28 кс
Полска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.750 € PLN 96.200 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 18 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
28.040 € PLN 130.000 PLN
Мини багер
Година 2022 Километража Сила 24 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 3
Година Километража Сила 47.4 kW
Кина, Hong Kong
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се