Филтри -

Градежни машини YANMAR од Чешка Република

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини YANMAR од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 31.670 € CZK 749.000 CZK
Мини багер
Година 01/2021 Километража 170 м/ч Сила
Чехија, Tuřany U Slaného
мини багер YANMAR Minibagr XN 28
1
Контактирајте го продавачот
22.370 € CZK 529.000 CZK
Мини багер
Година Километража Сила
Чехија, Čeladná
мини багер YANMAR MT 18 мини багер YANMAR MT 18
2
Контактирајте го продавачот
16.450 € CZK 389.000 CZK
Мини багер
Година Километража Сила
Чехија, Čeladná
нови мини багер YANMAR MT 12
1
Контактирајте го продавачот
7.992 € CZK 189.000 CZK
Мини багер
Година 09/2019 Километража Сила
Чехија, Čeladná
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Носивост 4840 кг
Година 04/2001 Километража 10286 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
35.940 € CZK 850.000 CZK
Мини багер
Година 2021 Километража 110 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се