Филтри -

Градежни машини XZ од Полска

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини XZ од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка XZ Famaba DZT 0201 автодигалка XZ Famaba DZT 0201 автодигалка XZ Famaba DZT 0201
3
Контактирајте го продавачот
21.340 € PLN 100.000 PLN
Автодигалка
Година 1996 Километража 24078 м/ч Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
нови кула кран XZ KR 160-5
1
Контактирајте го продавачот
0,21 € PLN 1 PLN
Кула кран
Година 2021 Километража Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
95.810 € PLN 449.000 PLN
Кула кран
Година 2019 Километража Сила
Полска, Ligota Piękna
пловен багер XZ Doepke pogłębiarka
1
Контактирајте го продавачот
119.300 € PLN 559.000 PLN
Пловен багер
Година 1973 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
34.140 € PLN 160.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Машина за ивичници
Година 2022 Километража Сила
Полска, Węglewo
Контактирајте го продавачот
19.200 € PLN 90.000 PLN
Грејдер
Година 2022 Километража Сила
Полска, Węglewo
Контактирајте го продавачот
16.000 € PLN 75.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2022 Километража Сила
Полска, Węglewo
автодигалка XZ PKZ CK 4142
1
Контактирајте го продавачот
38.080 € PLN 178.500 PLN
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Полска, Przejazdowo
Контактирајте го продавачот
58.680 € PLN 275.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Полска, Siemianowice Śląskie
машина за дупчење XZ WGG-G STALTECHNIKA машина за дупчење XZ WGG-G STALTECHNIKA
2
Контактирајте го продавачот
30.940 € PLN 145.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 609 м/ч Сила
Полска, Warszawa
машина за хоризонтално дупчење XZ Casegrande M6A1 wiertnica pionowa
1
Контактирајте го продавачот
127.800 € PLN 599.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 4933 м/ч Сила
Полска, Kraków
нови кула кран XZ KR 160-8
1
Контактирајте го продавачот
0,21 € PLN 1 PLN
Кула кран
Година 2021 Километража Сила
Полска, Kraków
нови кула кран XZ KR 90-5
1
Контактирајте го продавачот
0,21 € PLN 1 PLN
Кула кран
Година 2021 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
19.190 € PLN 89.950 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година 1990 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Lisów
Контактирајте го продавачот
53.330 € PLN 250.000 PLN
Машина за дупчење
Година 1990 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Sadlno
мини натоварувач XZ Striegel 160 DY/A
1
Контактирајте го продавачот
27.080 € PLN 126.900 PLN
Мини натоварувач
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
друга градежна машина XZ DuraTech 12' tub grinder HD12
1
Контактирајте го продавачот
212.100 € PLN 994.000 PLN
Друга градежна машина
Година 1998 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Toruń
друга градежна машина XZ Giken Still Worker WP150
1
Контактирајте го продавачот
130.800 € PLN 612.900 PLN
Друга градежна машина
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Gorzów Wielkopolski
пловен багер XZ Ponton Modular spudbarge 30 X 9
1
Контактирајте го продавачот
288.800 € PLN 1.353.000 PLN
Пловен багер
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Katowice
пловен багер XZ Döpke S II D
1
Контактирајте го продавачот
78.730 € PLN 369.000 PLN
Пловен багер
Година 1966 Километража Сила
Полска, Kwidzyń
пловен багер XZ Refuler
1
Контактирајте го продавачот
117.900 € PLN 552.500 PLN
Пловен багер
Година 2013 Километража Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
338.500 € PLN 1.586.000 PLN
Пловен багер
Година 2007 Километража Сила
Полска, Górki
камион-мешалка XZ Davino Delta 4
1
Контактирајте го продавачот
85.140 € PLN 399.000 PLN
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 525 м/ч Сила
Полска, Legnica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се