Филтри -

Градежни машини XZ од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини XZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.830 € PLN 449.000 PLN
Кула кран
Година 2019 Километража Сила
Полска, Ligota Piękna
пловен багер XZ Doepke pogłębiarka
1
Контактирајте го продавачот
124.300 € PLN 559.000 PLN
Пловен багер
Година 1973 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
35.580 € PLN 160.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Машина за ивичници
Година 2022 Километража Сила
Полска, Węglewo
Контактирајте го продавачот
16.680 € PLN 75.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2022 Километража Сила
Полска, Węglewo
Контактирајте го продавачот
20.010 € PLN 90.000 PLN
Грејдер
Година 2022 Километража Сила
Полска, Węglewo
автодигалка XZ PKZ CK 4142
1
Контактирајте го продавачот
39.680 € PLN 178.500 PLN
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Полска, Przejazdowo
кула кран XZ EDILGRU MH Turbo 30 C
1
Контактирајте го продавачот
72.250 € PLN 325.000 PLN
Кула кран
Година 2018 Километража Сила
Полска, Nowy Sącz
машина за дупчење XZ WGG-G STALTECHNIKA машина за дупчење XZ WGG-G STALTECHNIKA
2
Контактирајте го продавачот
32.230 € PLN 145.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 609 м/ч Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
61.150 € PLN 275.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Полска, Siemianowice Śląskie
машина за хоризонтално дупчење XZ Casegrande M6A1 wiertnica pionowa
1
Контактирајте го продавачот
133.200 € PLN 599.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 4933 м/ч Сила
Полска, Kraków
нови машина за хоризонтално дупчење XZ E-Z Drill 210B-2 SRA
1
Контактирајте го продавачот
18.900 € PLN 85.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2023 Километража Сила
Полска, Nowy Sącz
нови мини кран XZ Hoeflon C4
1
Контактирајте го продавачот
90.940 € PLN 409.000 PLN
Мини кран
Година 2023 Километража Сила
Полска, Ożarów Mazowiecki
пловен багер XZ Döpke S II D
1
Контактирајте го продавачот
82.030 € PLN 369.000 PLN
Пловен багер
Година 1966 Километража Сила
Полска, Kwidzyń
фабрика за бетон XZ ARCMOV MDE 2250/4i + węzeł betoniarski
1
Контактирајте го продавачот
159.800 € PLN 718.600 PLN
Фабрика за бетон
Година 2005 Километража 1835 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
352.700 € PLN 1.586.000 PLN
Пловен багер
Година 2007 Километража Сила
Полска, Górki
автодигалка XZ REX25 RT
1
Контактирајте го продавачот
314.300 € PLN 1.414.000 PLN
Автодигалка
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Oleśnica
автодигалка XZ Famaba DZT 0201 автодигалка XZ Famaba DZT 0201 автодигалка XZ Famaba DZT 0201
3
Контактирајте го продавачот
22.230 € PLN 100.000 PLN
Автодигалка
Година 1996 Километража 24078 м/ч Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се