Филтри -

Градежни машини XGMA од Украина

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини XGMA од Украина: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 900 кг
Година 2012 Километража 63 м/ч Сила 75 кс
Украина, Южне
натоварувач со тркала XGMA XG 955II
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 02/2008 Километража 9000 м/ч Сила 220 кс
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 614 MH нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 614 MH нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 614 MH
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила 110 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3200 кг
Година 2021 Километража Сила 132 кс
Украина, Житомир
нови натоварувач со тркала XGMA 955N нови натоварувач со тркала XGMA 955N нови натоварувач со тркала XGMA 955N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила 162 kW
Украина, Житомир
нови валјак за асфалт XGMA XG 6102
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила 97 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 40.1 км/ч
Година 2021 Километража Сила 160 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража Сила 162 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража Сила 160 kW
Украина, Житомир
нови валјак за асфалт XGMA XG6121
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила 112 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 40.1 км/ч
Година 2021 Километража Сила 240 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Житомир
нови валјак за асфалт XGMA 620H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила 140 kW
Украина, Житомир
нови булдожер XGMA XG4221 нови булдожер XGMA XG4221 нови булдожер XGMA XG4221
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2007 Километража 3060 м/ч Сила
Украина, Житомир
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се