Филтри -

Градежни машини XGMA од Русија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини XGMA од Русија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила 162 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила 162 кс
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила 92 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила 162 кс
Русија
нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 6121
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 112 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила 162 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3200 кг
Година Километража Сила 92 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила 129 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 15 км/ч
Година Километража Сила 132 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг
Година Километража Сила 175 кс
Русија
нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 6181
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 140 кс
Русија
нови грејдер XGMA XG 3220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила 177 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3200 кг
Година Километража Сила 92 кс
Русија
нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 6141
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 112 кс
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се