Филтри -

Градежни машини XGMA

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини XGMA: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3200 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3200 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 22.240 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 02/2008 Километража 9000 м/ч Сила
Украина
нови валјак за асфалт XGMA XG6121
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 614 MH нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 614 MH нови вибрационен валјак за земја XGMA XG 614 MH
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 40.1 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 40.1 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
нови натоварувач со тркала XGMA 955N нови натоварувач со тркала XGMA 955N нови натоварувач со тркала XGMA 955N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
нови валјак за асфалт XGMA XG 6102
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Житомир
нови валјак за асфалт XGMA 620H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
нови валјак за асфалт XGMA 618H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се