Филтри -

Градежни машини XCMG - Узбекистан

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини XCMG - Узбекистан: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка XCMG QY50KA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
вибрационен валјак за земја XCMG  GYS14
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
валјак за асфалт XCMG  YZC6B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
31.160 € UZS 351.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
58.850 € UZS 663.000.000 UZS
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
55.300 € UZS 623.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
239.700 € UZS 2.700.000.000 UZS
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
69.240 € UZS 780.000.000 UZS
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
34.530 € UZS 389.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
87.880 € UZS 990.000.000 UZS
Грејдер
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
134.000 US$ EUR ≈ 129.600 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
94.980 € UZS 1.070.000.000 UZS
Грејдер
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
48.820 € UZS 550.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови автодигалка XCMG  XCMG QY50KA
1
Контактирајте го продавачот
182.000 US$ EUR ≈ 176.000 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCMG QY50KA Висина на подигање 58.1 м Носивост 50 кг
Година 01/2022 Километража Сила
Узбекистан
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се