Филтри -

Градежни машини XCMG од Украина

Резултати од пребарување: 145 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

145 огласа: Градежни машини XCMG од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 62 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м Носивост 60000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
715.000 US$ EUR ≈ 660.000 €
Автодигалка
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Грејдер
Година 2007 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY30K5C Висина на подигање 51.1 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 9 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 800 т Брзина на подигање на товар 38 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 42 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5500 кг Брзина 41 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 47 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови вибрационен валјак за земја XCMG XS163J нови вибрационен валјак за земја XCMG XS163J нови вибрационен валјак за земја XCMG XS163J
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 38 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25K5D Висина на подигање 48.5 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 7.5 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови автодигалка XCMG QY50KN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50KN Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг Брзина 38 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
205.000 US$ EUR ≈ 189.200 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY 25K5D Дофат на стрела 41 м Дофаќач 9 м Носивост 25000 кг Брзина 90 км/ч
Година 06/2022 Километража 200 км Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 49.3 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 8.3 м Носивост 25000 кг Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел XCMG XCT70_S Висина на подигање 60.3 м Дофат на стрела 44.5 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 2019 Километража Сила
Украина, Кременчуг
нови автодигалка XCMG XCT55_S (Официал) нови автодигалка XCMG XCT55_S (Официал)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел XCMG XCT55_S Висина на подигање 59.8 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 55000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Евро Euro 2 Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 145 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се