Филтри -

Градежни машини XCMG од Турција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини XCMG од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Грејдер
Евро Euro 6 Брзина 1625 км/ч
Година 01/2015 Километража 1635 м/ч Сила
Турција, Karatay/Konya
Контактирајте го продавачот
63.500 € Со вклучен ДДВ
Грејдер
Година 2015 Километража 1350 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Грејдер
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Грејдер
Година 2008 Километража 216 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Грејдер
Година 2015 Километража 2100 м/ч Сила
Турција, Karatay/Konya
Контактирајте го продавачот
285.000 US$ EUR ≈ 269.200 €
Машина за набивање столбови
Година 2014 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 236.100 €
Машина за набивање столбови
Година 2014 Километража Сила
Турција, ANKARA
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се