Филтри -

Градежни машини XCMG од Русија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини XCMG од Русија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.500 € RUB 3.800.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2019 Километража 6273 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
96.790 € RUB 8.083.000 RUB
Булдожер
Година 2015 Километража 7600 м/ч Сила
Русија, Олекминск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила 162 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила 92 кс
Русија
нови вибрационен валјак за земја XCMG XS 122
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 93 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила 125 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила 162 кс
Русија
нови вибрационен валјак за земја XCMG XS 162J
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 115 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 92 кс
Русија
нови вибрационен валјак за земја XCMG XS 182
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 140 кс
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се