Филтри -

Градежни машини XCMG од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини XCMG од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 12 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 14 м/ч Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Грејдер
Година 2009 Километража Сила
Романија, Podoleni
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 5000 кг
Година 08/2016 Километража 2 м/ч Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се