Филтри -

Градежни машини XCMG од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини XCMG од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.999 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел Qy25k5 Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 38.5 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2010 Километража 25000 км Сила
Полска, Buk
Контактирајте го продавачот
30.110 € PLN 130.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 11948 м/ч Сила
Полска, Zdzieszowice
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.400 € PLN 209.000 PLN
Грејдер
Година 2007 Километража Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
41.450 € PLN 179.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
25.470 € PLN 110.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kompina
Контактирајте го продавачот
36.360 € PLN 157.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
34.280 € PLN 148.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2010 Километража Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.590 € PLN 158.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY25K5 Висина на подигање 38.6 м Дофат на стрела 38.5 м Дофаќач 8.3 м
Година 2011 Километража 45134 км Сила
Полска, Siemianowice Śląskie
Контактирајте го продавачот
52.080 € PLN 224.900 PLN
Грејдер
Година 2005 Километража 2420 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 6000 кг Брзина 30 км/ч
Година 06/2023 Километража 2 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 10/2022 Километража Сила
Полска, Kompina
автодигалка XCMG QY25 автодигалка XCMG QY25 автодигалка XCMG QY25
3
Контактирајте го продавачот
78.740 € PLN 340.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25 Носивост 25000 кг
Година 2008 Километража 380 км Сила
Полска, Wolbrom
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 5600 м/ч Сила
Полска, Radzymin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се