Филтри -

Градежни машини XCMG - Киргистан

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини XCMG - Киргистан: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.740 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY50 Носивост 50 кг
Година 11/2012 Километража 10000 м/ч Сила
Киргистан, Ош
нови багер на тркала XCMG XE150wb
1
Контактирајте го продавачот
164.400 € KGS 13.930.000 KGS
Багер на тркала
Евро Euro 4 Брзина 30 км/ч
Година 12/2021 Километража Сила 104 kW
Киргистан, Бишкек
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се