Филтри -

Градежни машини XCMG од Кина

Резултати од пребарување: 1213 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1213 огласа: Градежни машини XCMG од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пумпа за бетон XCMG HB23K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 48.5 м Дофат на стрела 10.6 м Дофаќач 7 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т Брзина на подигање на товар 135 м/мин Брзина 135 км/ч
Година 07/2018 Километража 3000 км Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка XCMG QY50KD Brand new XCMG truck Crane 50ton
1
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 139.600 €
Автодигалка
Година 03/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Висина на подигање 5.7 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
автодигалка XCMG QY25K5F Brand New Truck Crane 25ton XCMG автодигалка XCMG QY25K5F Brand New Truck Crane 25ton XCMG
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 06/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран XCMG Модел XCMG QAY200 200 TON TRUCK CRANE mobile crane Висина на подигање 61 м Дофаќач 61 м Носивост 200000 кг
Година 2007 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 61.420 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY50KC Висина на подигање 55 м Носивост 50000 кг Брзина 90 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.610 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 17500 кг Брзина 41 км/ч
Година 08/2018 Километража 1377 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.400 US$ EUR ≈ 11.540 €
Мини багер
Носивост 1800 кг
Година 2021 Километража 825 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
грејдер XCMG 2018 грејдер XCMG 2018 грејдер XCMG 2018
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Кина
автодигалка XCMG QY50 автодигалка XCMG QY50
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2019 Километража Сила
Кина
автодигалка XCMG XCMG QY50B used 50 ton hydraulic mounted mobile truck crane автодигалка XCMG XCMG QY50B used 50 ton hydraulic mounted mobile truck crane автодигалка XCMG XCMG QY50B used 50 ton hydraulic mounted mobile truck crane
3
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.300 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел XCMG QY50B Висина на подигање 40.31 м Дофаќач 40.31 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50000 т Брзина 80 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25K5F Висина на подигање 40 м Дофаќач 40 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 80 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 40.950 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50K Висина на подигање 55.8 м Дофаќач 55.8 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50K-1 Висина на подигање 55.8 м Дофаќач 55.8 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 08/2019 Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран XCMG Модел 35t Носивост 35000 кг
Година 2014 Километража 29000 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Багер гасеничар
Година 11/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
168.000 US$ EUR ≈ 156.400 €
Автодигалка
Година 06/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 43.280 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG
Година 06/2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран XCMG Модел 2016 Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 68 м Носивост 160000 кг Капацитет на крајот на стрелата 160 т Брзина на подигање на товар 260 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 03/2016 Километража 3800 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50KC Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50K-II Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.980 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел XCMG QY70K Носивост 70000 кг Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 80 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1213 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се