Филтри -

Градежни машини XCMG - Казахстан

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини XCMG - Казахстан: 66 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
104.000 € KZT 50.600.000 KZT
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 4500 кг
Година 2021 Километража Сила 82 kW
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
47.490 € KZT 23.100.000 KZT
Натоварувач со тркала
Носивост 5500 кг
Година 2021 Километража Сила 162 kW
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41.940 € KZT 20.400.000 KZT
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража Сила 162 kW
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
26.420 € KZT 12.850.000 KZT
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година 2021 Километража Сила 92 kW
Казахстан, Алматы
нови натоварувач со тркала XCMG LW300FN нови натоварувач со тркала XCMG LW300FN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг
Година 2021 Километража Сила 92 kW
Казахстан, Нур-Султан
валјак со гуми XCMG XP 263KS валјак со гуми XCMG XP 263KS валјак со гуми XCMG XP 263KS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
натоварувач со тркала XCMG LW300FV
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 3000 кг
Година Километража Сила 125 кс
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
64.760 € KZT 31.500.000 KZT
Грејдер
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
53.240 € KZT 25.900.000 KZT
Грејдер
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила 447 kW
Казахстан, Алматы
вибрационен валјак за земја XCMG XS183J вибрационен валјак за земја XCMG XS183J вибрационен валјак за земја XCMG XS183J
3
Контактирајте го продавачот
41.530 € KZT 20.200.000 KZT
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Евро Euro 3
Година Километража Сила 353 kW
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се