Филтри -

Градежни машини XCMG - Азербејџан

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

11 огласа: Градежни машини XCMG - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.790 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила
Азербејџан, Baku
автодигалка XCMG QY 70K автодигалка XCMG QY 70K
2
Контактирајте го продавачот
174.000 US$ EUR ≈ 160.700 €
Автодигалка
Година 2007 Километража 3000 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка XCMG QY25K5L автодигалка XCMG QY25K5L
2
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 147.700 €
Автодигалка
Дофат на стрела 48 м Носивост 25000 кг
Година 2021 Километража Сила
Азербејџан, Baku
нови натоварувач со тркала XCMG ZL50GN нови натоварувач со тркала XCMG ZL50GN нови натоварувач со тркала XCMG ZL50GN
3
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 71.100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.400 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 1100 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
124.000 US$ EUR ≈ 114.500 €
Автодигалка
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
142.000 US$ EUR ≈ 131.100 €
Грејдер
Година 2021 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 70.180 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Азербејџан, Baku
нови автодигалка XCMG QY25K5D
1
Контактирајте го продавачот
108.600 € AZN 200.000 AZN
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY25K5D Носивост 25000 кг
Година 2024 Километража Сила
Азербејџан, Baku
нови натоварувач со тркала XCMG нови натоварувач со тркала XCMG нови натоварувач со тркала XCMG
3
Контактирајте го продавачот
65.160 € AZN 120.000 AZN
Натоварувач со тркала
Носивост 5 кг
Година 12/2023 Километража 5 км Сила
Азербејџан, Baku
нови автодигалка XCMG QY25KD нови автодигалка XCMG QY25KD нови автодигалка XCMG QY25KD
3
Контактирајте го продавачот
126.000 US$ EUR ≈ 116.300 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25K5D Висина на подигање 49.3 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 8 м Носивост 25000 кг
Година 09/2023 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи