Филтри -

Градежни машини XCMG - Алжир

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини XCMG - Алжир

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт XCMG XG626H
1
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Валјак за асфалт
Година 07/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.570 €
Валјак за асфалт
Година 07/2016 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
валјак за асфалт XCMG XS223JE валјак за асфалт XCMG XS223JE валјак за асфалт XCMG XS223JE
3
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.790 €
Валјак за асфалт
Година 07/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Валјак за асфалт
Година 08/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
грејдер XCMG GR1803 грејдер XCMG GR1803 грејдер XCMG GR1803
3
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 40.500 €
Грејдер
Година 07/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.090 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 09/2014 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.250 €
Автодигалка
Година 08/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.250 €
Автодигалка
Година 08/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.250 €
Автодигалка
Година 07/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.820 €
Автодигалка
Година 09/2015 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.250 €
Автодигалка
Година 07/2014 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се