Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Украина

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини Wirtgen од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
15.950 US$ EUR ≈ 14.520 €
Фреза за асфалт
Евро Euro 1
Година 03/1988 Километража 3230 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.950 US$ EUR ≈ 12.700 €
Фреза за асфалт
Евро Euro 2
Година 02/1997 Километража 1200 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
59.500 US$ EUR ≈ 54.160 €
Фреза за асфалт
Година 05/2001 Километража 3720 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.950 US$ EUR ≈ 25.440 €
Фреза за асфалт
Година 03/1995 Километража 5130 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2009 Километража 6300 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
337.500 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 2433 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
287.600 € UAH 11.650.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 5954 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
160.600 € UAH 6.506.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3991 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 4900 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
173.500 € UAH 7.028.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 6191 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
170.600 € UAH 6.908.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 4927 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
140.800 € UAH 5.703.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 05/2009 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 05/2012 Километража 5749 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4688 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
169.700 € UAH 6.873.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 4927 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
140.100 € UAH 5.674.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 6279 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
159.800 € UAH 6.474.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3991 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
286.100 € UAH 11.590.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 5954 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 7884 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
172.700 € UAH 6.993.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 6196 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 200.300 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2014 Километража 4850 м/ч Сила
Украина, м. Київ
фреза за асфалт Wirtgen W100 F фреза за асфалт Wirtgen W100 F фреза за асфалт Wirtgen W100 F
3
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се