Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Wirtgen од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
асфалт павер со тркала Wirtgen W130 F
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Фреза за асфалт
Година 1991 Километража Сила
Шпанија, La Vall d'Uixó
фреза за асфалт Wirtgen W 35DC
1
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 2141 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
фреза за асфалт Wirtgen W 350
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 4454 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
фреза за асфалт Wirtgen W 50
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 1390 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 11000 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
98.500 €
Фреза за асфалт
Година Километража 8260 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се