Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Романија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Wirtgen од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Фреза за асфалт
Година Километража 3000 м/ч Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1998 Километража 13612 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1990 Километража 6000 м/ч Сила
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Романија, Reșița
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1991 Километража 7200 м/ч Сила
Романија, Negrești-Oaș
фреза за асфалт Wirtgen W1000F фреза за асфалт Wirtgen W1000F фреза за асфалт Wirtgen W1000F
3
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1984 Километража 660 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Фреза за асфалт
Година 1990 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел S
Година 2006 Километража 4511 м/ч Сила
Романија, Constanța
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел WR 4200
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Constanța
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се