Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Полска

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Градежни машини Wirtgen од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.320 € PLN 92.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kiełpino
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
177.500 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3193 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 6152 м/ч Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
111.000 € PLN 479.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 2012 Километража 5290 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 3697 м/ч Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Машина за сечење асфалт
Година 2000 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Jordanow
асфалт павер со тркала Wirtgen Vogele асфалт павер со тркала Wirtgen Vogele асфалт павер со тркала Wirtgen Vogele
3
Контактирајте го продавачот
30.120 € PLN 130.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Полска, Krakow
асфалт павер со тркала Wirtgen Vogele 6-69 асфалт павер со тркала Wirtgen Vogele 6-69 асфалт павер со тркала Wirtgen Vogele 6-69
3
Контактирајте го продавачот
56.770 € PLN 245.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2005 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 12262 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел WR240i
Година 2017 Километража 9989 м/ч Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3870 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
42.170 € PLN 182.000 PLN
Фреза за асфалт
Година 1995 Километража 11500 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6430 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
фреза за асфалт Wirtgen W100CFi фреза за асфалт Wirtgen W100CFi
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 4715 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 5978 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2008 Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 6398 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3763 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
103.100 € PLN 445.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Контактирајте го продавачот
178.900 € PLN 772.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2009 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Miękisz Nowy
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen KMA200 mobilny węzeł
1
Контактирајте го продавачот
284.500 € PLN 1.228.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража 10900 м/ч Сила
Полска, Ożarów Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Пшемысль
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се