Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

58 огласа: Градежни машини Wirtgen од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Фреза за асфалт
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 6400 м/ч Сила
Обединето Кралство
фреза за асфалт Wirtgen W 100 I
1
Контактирајте го продавачот
64.570 € GBP 55.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 5511 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 207.300 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2016 Километража 6466 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 4851 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 8462 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
185.000 US$ EUR ≈ 170.400 €
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 4272 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR 200 XLI
1
Контактирајте го продавачот
245.000 US$ EUR ≈ 225.700 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2016 Километража 4711 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 152.000 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 8121 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.850 €
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 9100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 207.300 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2015 Километража 5700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 184.300 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 7900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
фреза за асфалт Wirtgen W 220 I
1
Контактирајте го продавачот
345.000 US$ EUR ≈ 317.900 €
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.100 €
Фреза за асфалт
Година 2000 Километража 15000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
211.300 € GBP 180.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 5490 м/ч Сила
Обединето Кралство, Maltby
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
98.500 US$ EUR ≈ 90.750 €
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 8352 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
195.000 US$ EUR ≈ 179.700 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 5510 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.200 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 4645 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 5153 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 230.300 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4579 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 198.100 €
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR 250
1
Контактирајте го продавачот
390.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2018 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
210.000 US$ EUR ≈ 193.500 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4662 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.490 €
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 11551 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 82.920 €
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 9675 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи