Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Литванија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Wirtgen од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 6.900 €
Фреза за асфалт
Година 1995 Километража 15513 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
136.000 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
136.000 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Евро Euro 2
Година 1994 Километража Сила
Литванија, Dievogala
фреза за асфалт Wirtgen WS250 фреза за асфалт Wirtgen WS250
2
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 2000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 7500 м/ч Сила
Литванија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се