Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Wirtgen од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 20.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2000 Километража 7718 м/ч Сила
Латвија, Olaine
фреза за асфалт Wirtgen W1000 фреза за асфалт Wirtgen W1000 фреза за асфалт Wirtgen W1000
3
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 4833 м/ч Сила
Латвија, Riga
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 6681 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 1408 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1998 Километража 5657 м/ч Сила
Латвија, Klives
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се