Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Кина

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

52 огласа: Градежни машини Wirtgen од Кина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR 2000XL машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR 2000XL машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR 2000XL
3
Контактирајте го продавачот
138.000 US$ EUR ≈ 127.100 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2017 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4502 м/ч Сила
Кина, JiangSu Province, Taicang city
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 6246 м/ч Сила
Кина, JiangSu Province, Taicang city
фреза за асфалт Wirtgen W205plus фреза за асфалт Wirtgen W205plus фреза за асфалт Wirtgen W205plus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen KMA200 машина за рециклирање на асфалт Wirtgen KMA200
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража 350 м/ч Сила
Кина, Hefei
фреза за асфалт Wirtgen w100H фреза за асфалт Wirtgen w100H
2
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Фреза за асфалт
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2020 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 3280 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови фреза за асфалт Wirtgen W195 plus w205 нови фреза за асфалт Wirtgen W195 plus w205 нови фреза за асфалт Wirtgen W195 plus w205
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2022 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
фреза за асфалт Wirtgen WR 240 фреза за асфалт Wirtgen WR 240 фреза за асфалт Wirtgen WR 240
3
Контактирајте го продавачот
328.300 € CNY 2.580.000 CNY
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.460 €
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.900 US$ EUR ≈ 26.630 €
Фреза за асфалт
Година 2000 Километража 5300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
фреза за асфалт Wirtgen w205 plus фреза за асфалт Wirtgen w205 plus фреза за асфалт Wirtgen w205 plus
3
Контактирајте го продавачот
182.000 €
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 7500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 12/2011 Километража 5816 м/ч Сила
Кина, Shanghai
фреза за асфалт Wirtgen W195
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2020 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 3550 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2016 Километража 4744 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
12.700 US$ EUR ≈ 11.700 €
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.190 €
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
13.400 US$ EUR ≈ 12.350 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
320.000 US$ EUR ≈ 294.800 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Евро Euro 4
Година 2023 Километража 319 м/ч Сила
Кина, JiangSu Province, Taicang city
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи