Филтри -

Градежни машини Wirtgen - Казахстан

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Wirtgen - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
400.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 01/2008 Километража Сила
Казахстан, Астана
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 92.040 €
Финишер за бетон
Година 2004 Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
900.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2011 Километража 5910 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 112.700 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
300.000 US$ EUR ≈ 281.800 €
Финишер за бетон
Година 2000 Километража Сила
Казахстан, Астана
Контактирајте го продавачот
830.000 US$ EUR ≈ 779.600 €
Финишер за бетон
Година 2006 Километража Сила
Казахстан, Астана
Контактирајте го продавачот
207.000 US$ EUR ≈ 194.400 €
Финишер за бетон
Година 2009 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen Wr240 машина за рециклирање на асфалт Wirtgen Wr240 машина за рециклирање на асфалт Wirtgen Wr240
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2017 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се