Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Италија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Градежни машини Wirtgen од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража 4334 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 5987 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4455 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4058 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen машина за рециклирање на асфалт Wirtgen машина за рециклирање на асфалт Wirtgen
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2009 Километража 8386 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 6564 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 8773 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2006 Километража 6904 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 6445 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1997 Километража 5748 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 4400 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража 1221 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1993 Километража 3441 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 7526 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Фреза за асфалт
Година 1991 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6846 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 5795 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 5530 м/ч Сила
Италија, Cuneo
фреза за асфалт Wirtgen W210Fi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 955 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
фреза за асфалт Wirtgen W210Fi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 1280 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 3926 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 1280 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2022 Километража 578 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се