Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Хрватска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Wirtgen од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 11154 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1998 Километража 1698 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 10080 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 10035 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1998 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се