Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Холандија

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

49 огласа: Градежни машини Wirtgen од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 5279 м/ч Сила
Холандија, Haps
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
137.900 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 5174 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
аукција 50.000 €
Друга градежна машина
Носивост 4500 кг
Година 2010 Километража 5765 м/ч Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Друга градежна машина
Година 1994 Километража 5040 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Фреза за асфалт
Година 1998 Километража 12430 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4568 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 3067 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
53.700 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
32.700 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 4263 м/ч Сила
Холандија, Haps
фреза за асфалт Wirtgen W 210 I
1
Контактирајте го продавачот
142.700 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4683 м/ч Сила
Холандија, Haps
фреза за асфалт Wirtgen W 130 F
1
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Haps
фреза за асфалт Wirtgen W 210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 7043 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 6035 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
84.700 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 6304 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Фреза за асфалт
Година Километража 7466 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Фреза за асфалт
Година Километража 3452 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
59.700 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 3724 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
45.700 €
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 6082 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
23.300 €
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража 222 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
73.700 €
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 5800 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
48.700 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 7339 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
89.700 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 3812 м/ч Сила
Холандија, Haps
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се