Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Германија

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

78 огласа: Градежни машини Wirtgen од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
асфалт павер со тркала Wirtgen W50DC
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Langenhagen
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 6436 м/ч Сила
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 1382 м/ч Сила
Германија, Halver
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 7810 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
45.700 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 01/2020 Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Германија, Werne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 10800 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1989 Километража 2159 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Носивост 800 кг
Година 1991 Километража 3230 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2007 Километража 3901 м/ч Сила
Германија, Halver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел WR2500S
Година 05/2005 Километража 7800 м/ч Сила
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 8410 м/ч Сила
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4065 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража 8275 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR2000 машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR2000 машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR2000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2010 Километража 2400 м/ч Сила
Германија, Wegberg
фреза за асфалт Wirtgen 500C фреза за асфалт Wirtgen 500C фреза за асфалт Wirtgen 500C
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Фреза за асфалт
Година 1989 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 9201 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 5200 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Германија, Bad Münder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2000 Километража 3900 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се