Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Европа

Резултати од пребарување: 320 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

320 огласа: Градежни машини Wirtgen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2009 Километража 5245 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 3059 м/ч Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1989 Километража 2159 м/ч Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Носивост 800 кг
Година 1991 Километража 3230 м/ч Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража 4334 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 5987 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4455 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4058 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 6564 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen машина за рециклирање на асфалт Wirtgen машина за рециклирање на асфалт Wirtgen
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2009 Километража 8386 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Франција, Mayenne
фреза за асфалт Wirtgen W210i FCS Quick drum change system with ADDITIONAL OPTIONS фреза за асфалт Wirtgen W210i FCS Quick drum change system with ADDITIONAL OPTIONS фреза за асфалт Wirtgen W210i FCS Quick drum change system with ADDITIONAL OPTIONS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 6000 м/ч Сила
Белгија, Aalst
Контактирајте го продавачот
аукција 6.900 €
Фреза за асфалт
Година 1995 Километража 15513 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
218.900 € GBP 190.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 2553 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
асфалт павер со тркала Wirtgen W130 F
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 8773 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
166.900 € PLN 772.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2009 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
96.220 € PLN 445.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
фреза за асфалт Wirtgen W130CFI
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6417 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 4600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
45.700 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 01/2020 Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 10445 м/ч Сила
Германија, Malsch
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 320 огласа
Прикажи
Претплати се