Филтри -

Градежни машини Wirtgen од Австрија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Wirtgen од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2001 Километража 9100 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1997 Километража 7000 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 4600 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 4600 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2022 Километража Сила
Австрија, 4081 Hartkirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2022 Километража Сила
Австрија, 4081 Hartkirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2000 Километража 12430 м/ч Сила
Австрија, Haid
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се