Филтри -

Градежни машини Wacker од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Wacker од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро набивач
Година 2012 Километража Сила
Украина, Житомир
нови вибро плоча Wacker DPU240H
1
Контактирајте го продавачот
2.937 € UAH 119.400 UAH
Вибро плоча
Година 2004 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
1.469 € UAH 59.700 UAH
Вибро набивач
Година 2015 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
1.175 € UAH 47.760 UAH
Вибро набивач
Година 2007 Километража Сила
Украина, Житомир
вибро плоча Wacker DPU240H
1
Контактирајте го продавачот
2.937 € UAH 119.400 UAH
Вибро плоча
Година 2004 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
1.175 € UAH 47.760 UAH
Вибро набивач
Година 2007 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро набивач
Година 2015 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
8.714 € UAH 354.200 UAH
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
2.448 € UAH 99.500 UAH
Вибро плоча
Година 2022 Километража Сила
Украина, Житомир
нови вибро плоча Wacker DPU3050H
1
Контактирајте го продавачот
4.406 € UAH 179.100 UAH
Вибро плоча
Година 2022 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Машина за сечење асфалт
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львів
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се