Филтри -

Градежни машини Wacker од Шпанија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Wacker од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.599 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2001 Километража 4213 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Компактор
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Córdoba
мини валјак за асфалт Wacker RD27
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража 718 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се