Филтри -

Градежни машини Wacker од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Градежни машини Wacker од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 100 €
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Полска, Katowice
Troostwijk Auctions
6 години на Machineryline
пневматски чекан Wacker Pneumatic breaker пневматски чекан Wacker Pneumatic breaker пневматски чекан Wacker Pneumatic breaker
3
аукција 250 €
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Полска, Katowice
Troostwijk Auctions
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
вибро плоча Wacker Plate Compactor вибро плоча Wacker Plate Compactor вибро плоча Wacker Plate Compactor
3
аукција 5 €
Вибро плоча
Година Километража Сила
Полска, Bytów
Troostwijk Auctions
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.280 € PLN 125.000 PLN
Багер на тркала
Година 2008 Километража 6080 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
27.530 € PLN 117.500 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 3199 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2004 Километража 417 м/ч Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
3.631 € PLN 15.500 PLN
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
5.271 € PLN 22.500 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 551 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
34.910 € PLN 149.000 PLN
Мини багер
Година 2011 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
36.310 € PLN 155.000 PLN
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3 м Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
9.839 € PLN 42.000 PLN
Компактор
Година 2015 Километража 811 м/ч Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
438,10 € PLN 1.870 PLN
Пневматски чекан
Година 2004 Километража Сила
Полска, Tarnów
Контактирајте го продавачот
702,80 € PLN 3.000 PLN
Пневматски чекан
Година 2010 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
1.523 € PLN 6.500 PLN
Вибро плоча
Година Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
2.694 € PLN 11.500 PLN
Вибро плоча
Година 2011 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи