Филтри -

Градежни машини Wacker од Австрија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Wacker од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 3050 км Сила
Австрија, Hörsching
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015 Километража 6430 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.5 м Носивост 5000 кг
Година 2008 Километража 7700 м/ч Сила
Австрија, Niederwaldkirchen
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 9600 км Сила
Австрија, Hörsching

Other makes in the section "Градежни машини од Австрија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 10 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 290000 км Сила
Австрија, Salzburg
автодигалка Liebherr LTM 1250-6.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 99000 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 122244 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража 104584 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража 56138 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 109342 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража 92298 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 123000 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 83137 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 70660 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 71165 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 90000 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража 33500 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража 47459 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 145000 км Сила
Австрија, Salzburg
возило со дигалка со корпа UpRight AB38
1
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 93852 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 117594 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража 117493 км Сила
Австрија, Salzburg
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи