Филтри -

Градежни машини Wacker Neuson од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Wacker Neuson од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови вибро набивач Wacker Neuson BS50-4As нови вибро набивач Wacker Neuson BS50-4As
2
Контактирајте го продавачот
2.660 € UAH 80.600 UAH
Вибро набивач
Година 2021 Километража Сила 2.7 kW
Украина, Киев
нови вибро плоча Wacker Neuson DPU5545Hehap нови вибро плоча Wacker Neuson DPU5545Hehap
2
Контактирајте го продавачот
10.950 € UAH 331.900 UAH
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила 7 kW
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.050 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2020 Километража Сила 4.4 kW
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
1.514 € UAH 45.870 UAH
Вибро набивач
Година 2015 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
81.900 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2016 Километража 4969 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Вибро плоча
Година 2007 Километража Сила 3.3 kW
Украина, Львов
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се