Филтри -

Градежни машини Wacker Neuson од Полска

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Wacker Neuson од Полска: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.250 € PLN 139.000 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 3356 м/ч Сила 48 кс
Полска, Niepołomice
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 1700 м/ч Сила 39 кс
Полска, Księżyno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.020 € PLN 69.000 PLN
Мини багер
Година 2011 Километража 4177 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
31.450 € PLN 144.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
3.982 € PLN 18.300 PLN
Вибро плоча
Година 2014 Километража Сила
Полска, Klęczany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2014 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
50.050 € PLN 230.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 5134 м/ч Сила 75 kW
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
1.850 € PLN 8.500 PLN
Вибро плоча
Година 2007 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
17.190 € PLN 79.000 PLN
Мини багер
Година 2010 Километража 4150 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
435,20 € PLN 2.000 PLN
Вибро плоча
Година 2016 Километража Сила 3.1 kW
Полска, Parchatka
Контактирајте го продавачот
38.080 € PLN 175.000 PLN
Багер на тркала
Година 2013 Километража Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
38.080 € PLN 175.000 PLN
Багер на тркала
Година 2013 Километража Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
38.080 € PLN 175.000 PLN
Багер на тркала
Година 2013 Километража Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
38.080 € PLN 175.000 PLN
Багер на тркала
Година 2013 Километража Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
29.380 € PLN 135.000 PLN
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Полска, Milicz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се