Филтри -

Градежни машини Wacker Neuson од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Wacker Neuson од Белгија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 01/2000 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2016-01-01 Километража 4969 м/ч Сила 117 кс
Белгија, Stabroek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015-01-01 Километража 3994 м/ч Сила 117 кс
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2015-01-01 Километража 1553 м/ч Сила 75 кс
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 2799 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се