Филтри -

Градежни машини WUMAG од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини WUMAG: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.350 € PLN 130.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2000 Километража 70000 м/ч Сила
Полска, Sopot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 300 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 19.5 м Носивост 320 кг
Година 2009 Километража 80185 км Сила
Полска, Chojnice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 300 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 19 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
82.880 € PLN 380.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел WT 350 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 29 м Носивост 300 кг
Година 2005 Километража 222000 км Сила 340 кс
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
26.450 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел WS 270 Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 15 м
Година 06/1989 Километража Сила 200 кс
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
13.090 € PLN 60.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ELEVANT WT425 Висина на подигање 43 м
Година 2001 Километража 133463 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м
Година 2003 Километража 2699 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
173.400 € PLN 795.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 53 м
Година 2007 Километража Сила 400 кс
Полска, Łódź
возило со дигалка со корпа WUMAG WT260 возило со дигалка со корпа WUMAG WT260 возило со дигалка со корпа WUMAG WT260
3
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел WT260 Висина на подигање 26 м Носивост 250 кг
Година 1996 Километража 40000 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се