Филтри -

Градежни машини WOLFF

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини WOLFF: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2006-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
кула кран WOLFF WK-122SL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 37 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран WOLFF WK-91SL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 46.5 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, DUNAKESZI
кула кран WOLFF WK-71SL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 46 м Носивост 6 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година Километража Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1991 Километража Сила 45 kW
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 29.99232 м Дофат на стрела 51.5112 м Носивост 8000 кг
Година 1991 Километража Сила
Полска, Baniocha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 28.5 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 1991 Километража Сила
Полска, Baniocha
кула кран WOLFF WK 71 SL кула кран WOLFF WK 71 SL кула кран WOLFF WK 71 SL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 46 м Носивост 6000 кг
Година 1993 Километража Сила
Полска, Baniocha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се