Филтри -

Градежни машини WOLF од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини WOLF: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 4.2 м Носивост 2500 кг
Година Километража Сила 95.17 кс
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.4 м Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Холандија, Steenbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.35 м Носивост 1000 кг
Година Километража Сила 33.99 кс
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.35 м Носивост 1000 кг
Година Километража Сила 33.99 кс
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 20 кс
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2021-01-01 Километража 1 м/ч Сила 95 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1000 кг
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 35 кс
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 95 кс
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 35 кс
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/2020 Километража 287 м/ч Сила 95 кс
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 95 кс
Холандија, Scharsterbrug
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се