Филтри -

Градежни машини WIRTH

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини WIRTH: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење WIRTH ECO 11 машина за дупчење WIRTH ECO 11
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1995 Километража 21980 м/ч Сила 180 kW
Чехија, Jirny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, 10318
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Машина за дупчење
Година 1992 Километража 15000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 4161 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење WIRTH Sonstige Wirth Ecodrill Kellybar 394/3/30 машина за дупчење WIRTH Sonstige Wirth Ecodrill Kellybar 394/3/30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се