Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од ЗНД

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини WIRTGEN: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.000.000 US$ EUR ≈ 959.200 €
Финишер за бетон
Година 2011 Километража 5910 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
350.000 US$ EUR ≈ 335.700 €
Финишер за бетон
Година 1999 Километража 12000 м/ч Сила
Казахстан, Shymkent
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
950.000 US$ EUR ≈ 911.300 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража 14000 м/ч Сила
Казахстан, Osakarovka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се