Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Украина

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 05/2012 Километража 5749 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
165.000 € UAH 6.733.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 4927 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4688 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
137.100 € UAH 5.595.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 6269 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
276.600 € UAH 11.280.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 5954 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
165.000 € UAH 6.733.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3991 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
165.000 € UAH 6.733.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 6191 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
224.000 € UAH 9.139.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 7875 м/ч Сила
Украина, Житомир
фреза за асфалт WIRTGEN W 100 F фреза за асфалт WIRTGEN W 100 F фреза за асфалт WIRTGEN W 100 F
3
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6970 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
250.000 € Со вклучен ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 7788 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
337.500 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 05/2008 Километража 7878 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел WR 4200
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
27.950 US$ EUR ≈ 26.520 €
Фреза за асфалт
Година 03/1995 Километража 5130 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
13.950 US$ EUR ≈ 13.240 €
Фреза за асфалт
Евро Euro 2
Година 02/1997 Километража 1200 м/ч Сила
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
59.500 US$ EUR ≈ 56.460 €
Фреза за асфалт
Година 05/2001 Километража 3720 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
15.950 US$ EUR ≈ 15.140 €
Фреза за асфалт
Евро Euro 1
Година 03/1988 Километража 3230 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел S
Година 2006 Километража 4511 м/ч Сила
Украина
фреза за асфалт WIRTGEN W 200F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 1100 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 5700 м/ч Сила
Украина, Житомир
нови машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN KMA 220 IN STOCK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража 50 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 18.030 €
Фреза за асфалт
Година 1993 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
21.940 € UAH 895.200 UAH
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 2433 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
224.000 € UAH 9.139.000 UAH
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се