Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Шпанија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
168.500 €
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 7700 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 5727 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Фреза за асфалт
Година 1991 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 10484 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
фреза за асфалт WIRTGEN W 35DC
1
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 2141 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
фреза за асфалт WIRTGEN W 350
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 4454 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
фреза за асфалт WIRTGEN W 50
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 1390 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
фреза за асфалт WIRTGEN W500 фреза за асфалт WIRTGEN W500 фреза за асфалт WIRTGEN W500
3
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража 2600 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
540.000 €
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 2900 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се