Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Романија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини WIRTGEN од Романија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1990 Километража 6000 м/ч Сила
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1991 Километража 7200 м/ч Сила
Романија, Negrești-Oaș
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
фреза за асфалт WIRTGEN W1000F
1
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
269.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2014 Километража 50 м/ч Сила
Романија, Suplacu de Barcău
Контактирајте го продавачот
470.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2004 Километража 2000 м/ч Сила
Романија, Adunații-Copăceni
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
фреза за асфалт WIRTGEN 2200 фреза за асфалт WIRTGEN 2200
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража 9600 м/ч Сила
Романија, Adunații-Copăceni
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2011-01-01 Километража 5100 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
1.214 € / ден
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Târgu Frumos
Контактирајте го продавачот
260.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2016 Километража 1009 м/ч Сила
Романија, Beiuș
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1984 Километража 660 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се