Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Полска

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
135.600 € PLN 610.000 PLN
Машина за сечење асфалт
Година 2012 Километража 5290 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража 50 м/ч Сила
Полска, Пшемысль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3570 м/ч Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража 6309 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR2000
1
Контактирајте го продавачот
166.300 € PLN 747.900 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2009 Километража 11440 м/ч Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
153.000 € PLN 688.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 05/2010 Километража 5100 м/ч Сила
Полска, ZAWIERCIE
фреза за асфалт WIRTGEN W1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Полска, Pabianice
фреза за асфалт WIRTGEN 1000C фреза за асфалт WIRTGEN 1000C фреза за асфалт WIRTGEN 1000C
3
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1992 Километража 4569 м/ч Сила
Полска, Wisła Wielka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
72.480 € PLN 326.000 PLN
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 7538 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 3591 м/ч Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 7867 м/ч Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
209.000 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3190 м/ч Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 12128 м/ч Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Machineryline
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR2000
1
Контактирајте го продавачот
277.700 € PLN 1.249.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2014 Километража 2870 м/ч Сила
Полска, Płock
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2005 Километража Сила
Полска, ZAWIERCIE
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2017 Километража 1970 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 2018 Километража 3648 м/ч Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
163.400 € PLN 735.000 PLN
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 9146 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.010 € PLN 99.000 PLN
Фреза за асфалт
Година 1996 Километража 5479 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
7.115 € PLN 32.000 PLN
Машина за сечење асфалт
Година Километража Сила
Полска, k/ Zawiercia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се