Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

77 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
финишер за бетон WIRTGEN SP 15i финишер за бетон WIRTGEN SP 15i
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Финишер за бетон
Година 2019 Километража 2750 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2013 Километража 9200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 7500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
22.730 € GBP 20.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража 6728 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
85.240 € GBP 75.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 3900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
138.700 € GBP 122.000 GBP
Финишер за бетон
Година 2010 Километража 5900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
31.820 € GBP 28.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 4600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 1507 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
280.000 €
Финишер за бетон
Година 2000 Километража 12500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
340.000 €
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 4079 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
410.000 €
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 2200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 8000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 184.400 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 10380 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 207.400 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 4100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
фреза за асфалт WIRTGEN W 600DC фреза за асфалт WIRTGEN W 600DC фреза за асфалт WIRTGEN W 600DC
3
Контактирајте го продавачот
34.100 € GBP 30.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 2100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Birmingham
Контактирајте го продавачот
49.750 €
Фреза за асфалт
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 6400 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
195.000 US$ EUR ≈ 179.800 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 12000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
330.000 US$ EUR ≈ 304.200 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2015 Километража 507 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 82.970 €
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 5100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
фреза за асфалт WIRTGEN W 50 DC
1
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 4100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се